Новини


26.01.2018 В рамках «Індустрії торгівлі 2018» відбудеться другий Modern Retail Forum

Захід пройде 20 лютого 2018 року в рамках міжнародного форуму технологій і обладнання для торгівлі «Індустрія торгівлі» в КиївЕкспоПлаза (Київ, Україна).

Відкрита попередня реєстрація на Modern Retail Forum.
https://goo.gl/LDP4jC


Купити квитки https://goo.gl/3MrJaF

Тема форуму: «Новий рітейл. Тренди. Дизайн. Ефективність»


 

Modern Retail Forum - це актуальні та цікаві теми від відомих спікерів:
• Тренди. Як і куди розвивається ритейл? Якими будуть магазини майбутнього?
• "Ефект присутності". Ефективне присутність брендів у роздрібній середовищі (трейд-маркетинг).
• Ефективний рітейл. Як використовувати методологію Lean Retail для побудови конкурентоспроможного, ефективного роздрібного бізнесу
• Рітейл нової економіки. Нові формати. Де, як і чому вони народжуються?

У програмі форуму - виступи власників роздрібних мереж, международнихекспертов з питань розвитку рітейлу, інновацій, а також філософії Lean.

Владислав Чечоткін, власник Rozetka.ua - інтернет-магазину №1 в Україні по виручці і розміром аудиторіїRozetka.ua пропонує понад 560 тис найменувань товарів від більше 1000 постачальників. Мережа представників компанії охоплює всі міста України, власні та орендовані складські потужності становлять понад 45 тис кв м. У офісах компанії в Києві та регіонах працює понад 2000 осіб. Виручка в 2016 році склала більше 7 млрд грн. Учасник рейтингу Forbes Україна.

Rozetka відкрила в Києві перший гігантський off-line магазин. Владислав Чечоткін розповість про поєднання різних форматів торгівлі та нові тренди.


Лео ван де Польдер (Leo van de Polder), Shop! Global Development Director

Shop! - глобальна неккомерческая торгова асоціація для розвитку рітейлу і обміну досвідом в цьому сегменті. Членами асоціації Shop! Є понад 2000 компаній по всьому світу.
40 років працює в індустрії роздрібної торгівлі. меет багаторічний досвід на національному та міжнародному рівнях у таких областях, як роздрібний маркетинг, бізнес-адміністрування, дизайн-менеджмент і реклама (концепція, брендинг, комунікації). Для магазинів різних форматів (спеціалізовані магазини, сімейні підприємства, мережі, універмаги) займався проблемами маркетингу, торгівлі, розробки концепції та проектування. Співавтор книг по організації торгових площ і купівельним перевагам.


Сергій Комберянов, керівник Лін Інститут України (Lean Institute Ukraine)

Практик з багаторічним досвідом впровадження лин-філософії на українських підприємствах (Vents, UDP, Bioniс Hill, Unit і т.д.). Науковий редактор книг «Уміння бачити бізнес-процеси», «Лідерство в стилі Lean» і «Машина, яка змінила світ». Своїм основним завданням вважає поширення лин-мислення в Україні, що сприятиме зростанню конкурентоспроможності вітчизняних компаній на світових ринках.


Себастьян Цигал (Sebastian Cygal), комерційний директор Modern-Expo Group

Більше 25 років досвіду роботи на ринку FMCG в Польщі і десять років роботи з найбільшим виробником напоїв в світі. Відповідав за створення і розвиток комерційної політики з ключовими клієнтами компанії. Працював з найбільшими виробниками та дистриб'юторами відомих алкогольних марок, чаїв і сиропів. Більше 4 років керував відділом маркетингу в найбільшій мережі магазинів в Польщі. Протягом більше двох років керував відділом торгівлі та маркетингу в мережі дисконтних магазинів.


Ернст Консехайм (Ernst Conseheim) - директор зі стратегічного розвитку голландської компанії JosDeVries The Retail Company. Компанія розробляє і реалізує успішні рітейл-концепції в різних областях роздрібної торгівлі.

Працював в Royal Ahold більше 20 років. Досвід роботи з Albert Heijn - однієї з найбільших голландських мереж супермаркетів, де відповідав за її розробку і впровадження. В одному з проектів для Albert Heijn відповідав за репозиціонування і розвиток супермаркету мережі. У 2010 році приєднався до ради директорів JosDeVries The Retail Company.

Тема виступу Ернста Консехайма: «Новий мультиформатний ритейл, вплив на дизайн магазина».

 

Modern Retail Forum - це унікальна подія, яку неможливо пропустити:
• власникам і топ-менеджерам роздрібних компаній;
• маркетинг-директорам роздробу;
• керівникам відділів розвитку;
• керівникам і власникам торгових центрів;
• сервісним компаніям для роздробу (банки, служби доставки, виробники торгового обладнання, світла, мультимедійних екранів)

Партнери Modern Retail Forum: Retailers

Інформаційні партнери: «Індустрія торгівлі», AllRetail, Trademaster, Retail Platforma

* Під час форуму, компанія Modern-Expо представить комплексні рішення для торгівлі на виставковому стенді, площею 300 м².

Перший Modern Retail Forum відбувся на базі Modern-Expo у вересні 2015 року, тривав два дні і прийняв понад 200 гостей з 28 країн світу. Головна тема форуму: «Розвиток рітейлу в епоху змін. Способи бути ефективними».Залишити свій коментар

Введіть Ваше ім`я:

Вкажіть Ваш Email:

Введіть Ваш коментар:

CAPTCHA