Новини


18.01.2017 Виставка «Франчайзинг 2017»: час і місце купувати бізнес

21 – 23 лютого в Києві, у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза», відбудеться найочікуваніша галузева подія франчайзингового ринку України — XIII спеціалізована виставка «Франчайзинг 2017». Захід зарекомендував себе як ефективний інструмент вирішення завдань компаній, що працюють за франчайзинговою схемою: виведення на ринок нових франшиз, розширення франчайзингової мережі, зміцнення відносин з партнерами, моніторинг ринку і дій конкурентів. Організатор — компанія «Євроіндекс».

У 2016 році більшість франчайзингових компаній повідомила про збільшення щорічної виручки на тлі негативного зростання економіки в цілому. Головна причина стійкості — у здатності моделі франчайзингу створювати ефект економії на масштабах бізнесу і знижувати властиві роздрібній торгівлі ризики шляхом поширення стандартних операційних практик у франчайзингових торговельних точках. Підтверджує це і статистика: за даними Держкомстату, через сім років закриваються 77% приватних підприємств, через десять на плаву залишаються 18%. Серед франчайзі через п'ять років йдуть з ринку тільки 8%, а через десять — 10%. Крім того, франчайзинг — чудовий варіант розпочати власну справу, не вкладаючи коштів у розкрутку, інформаційну підтримку і популяризацію. Саме франчайзинг має усі шанси стати основою відновлення і зростання економіки країни.

Динаміка «Франчайзингу» яскраво відображає позитивні ринкові тенденції. Цього року виставка демонструє стрімке зростання інтересу з боку франчайзерів. За місяць до старту понад 50 франшиз підтвердили свою участь, і заявки продовжують надходити щодня. Український франчайзинг нічого не втратив і у активності потенційних франчайзі — на виставку щороку приїжджають близько 2000 підприємців, готових тут і зараз купувати франшизи.

«Франчайзинг 2017» представить добре відомі й зовсім нові, українські та зарубіжні, бюджетні й топові франшизи у сферах роздрібної торгівлі, громадського харчування, послуг і виробництва. Antonio Beaggi, AP Group, Bartek, Dianora, Crema Cafe, EcoLife, Remax, Starkebab, TOURSTANOK.UA, «Булочна №1», ломбард «Комод», «Крила», «Львівські круасани», мережа агентств «Соната», «Наш Край», «Насолода», «Парфумер», «Тарантела», «Факультет-Фарм», «Франс.уа», «Юрашки», «Ярослав» — лише частина із заявлених франшиз.

Традиційно «Франчайзинг 2017» порадує і досвідчених франчайзі, і початківців насиченою діловою програмою, що охоплює всі аспекти ведення бізнесу за франчайзингом.

Подробиці про виставку «Франчайзинг 2017» і умови участі  — на сайті виставки www.franchising.euroindex.ua і сторінці у Facebook www.facebook.com/Franch.ExpoЗалишити свій коментар

Введіть Ваше ім`я:

Вкажіть Ваш Email:

Введіть Ваш коментар:

CAPTCHA