Новини


08.11.2016 100 днів до виставки «Франчайзинг 2017»

За 100 днів до відкриття «Франчайзинг 2017» площа виставки вже сягнула розмірів проекту 2016 року. У чергу на участь стають кав'ярні, кондитерські, піцерії, магазини косметики та одягу, різноманітні послуги. Відбудеться головна франчайзингова подія України традиційно наприкінці зими, 21 – 23 лютого, в столичному ВЦ «КиївЕкспоПлаза». Організатор виставки — компанія «Євроіндекс».

Динаміка «Франчайзингу» яскраво віддзеркалює позитивні ринкові тенденції. Відповідно до галузевого аналітичного звіту, підготовленого Комерційною службою США та компанією FranchiseGroup, більшість (65,2%) франчайзингових компаній повідомляють про зростання річної виручки на тлі негативного зростання економіки в цілому. На думку експертів, головна причина стійкості — у здатності моделі франчайзингу створювати ефект економії на масштабах бізнесу і знижувати властиві роздрібній торгівлі ризики шляхом поширення стандартних операційних практик у франчайзингових торговельних точках. Підтверджує це і статистика: за даними Держкомстату, через сім років закриваються 77% приватних підприємств, через десять — на плаву залишаються 18%. Серед франчайзі через п'ять років йдуть з ринку лише 8%, а через десять — 10%. Саме франчайзинг має всі шанси стати основою відновлення та зростання економіки країни.

Єдиним в Україні майданчиком, де можливо презентувати та обрати бізнес за франчайзингом, є виставка «Франчайзинг». Близько сотні найнадійніших франшиз в галузі рітейлу, громадського харчування, туристичного бізнесу, різноманітних послуг пропонують щорічно учасники події. Близько 2 000 підприємців традиційно приїжджають на виставку в пошуках власної справи. Про участь у «Франчайзингу 2017» вже оголосили EcoLife, Remax, «Булочна №1», ломбард «Комод», «Крила», «Львівські круасани», мережа агенцій «Соната», «Факультет-фарм», «Франс.уа» та інші.

Подробиці про виставку «Франчайзинг 2017» та умови участі — на сайті виставки www.franchising.euroindex.ua та сторінці у Facebook www.facebook.com/Franch.Expo.Залишити свій коментар

Введіть Ваше ім`я:

Вкажіть Ваш Email:

Введіть Ваш коментар:

CAPTCHA