Інформація для туристів

Про Київ

Київ - столиця України, великий промисловий і діловий центр з розвиненою інфраструктурою.

Населення Києва за результатами на 2017 рік становить 2 886 870 осіб.

Клімат Києва помірно континентальний. Найбільш теплі місяці це червень, липень і серпень - середня температура 18º—27ºC градусів. Грудень, січень і лютий найбільш холодні, середня температура від -8º до +1ºC.

Щороку до Києва приїжджають десятки тисяч гостей і туристів, щоб відпочити і помилуватися усіма красотами цього казкового міста.


Що варто подивитися в Києві

 

 

Хрещатик та Майдан Незалежності

Почати знайомство з Києвом можна з головної його вулиці - Хрещатика, що є однією з найбільш широких вулиць у світі. Особливо зручно гуляти по Хрещатику у вихідні дні, коли вулиця стає пішохідною - ось тоді можна неспішно розглянути, що з себе представляє Хрещатик, оцінити гармонійне поєднання різних архітектурних стилів та епох.

Хрещатик проходить через 3 площі, головною з яких є Майдан Незалежності.

Адреса: станція метро Хрещатик або станція метро Майдан Незалежності

 

 

 

Андріївський узвіз

Андріївський узвіз - друга за популярністю вулиця в Києві після Хрещатика. Андріївський узвіз веде від Володимирської вулиці до Десятинної та Контрактової площі, яка розташована на Подолі.

Андріївський узвіз - це вулиця-музей. У число найбільш відомих київських пам'яток, розташованих на Андріївському узвозі входить Андріївська церква, Замок Річарда, будинок-музей М. Булгакова і музей, присвячений історії Андріївського узвозу, який називається "Музей однієї вулиці".

Адреса: Поділ, станція метро Контрактова Площа

 

 

 

 

Національний академічний театр опери та балету України

Національний академічний театр опери та балету України імені Тараса Шевченка розташований на перетині двох центральних магістралей Києва - вулиць Богдана Хмельницького та Володимирської, в будівлі, яка є пам'яткою архітектури ХІХ століття. Недалеко від Київського оперного театру знаходяться такі пам'ятки як Софіївський Собор і Золоті ворота.

Сьогодні Національний академічний театр має балетну та оперну трупу, а також власний симфонічний оркестр. До репертуару театру входять твори Моцарта, Верді, Пуччіні, Мусоргського і багатьох інших композиторів зі світовим ім'ям.

Адреса: вул. Володимирська, 50

 

 

 

Києво-Печерська Лавра

Києво-Печерська Лавра це унікальний монастирський комплекс, внесений ЮНЕСКО в список пам'ятників усесвітнього значення.

Більше 43 мільйонів туристів з усіх кінців світу побувало на його території за час його існування. Комплекс включає в себе надземну частину (комплекс релігійних споруд) і підземну (печери) частину.

Адреса: вул. Лаврська, 21

 

 

 

Монумент «Батьківщина-мати» і Музей Великої Вітчизняної війни

«Батьківщина-Мати» - монументальна фігура жінки, яка підноситься на дніпровських схилах і видна з віддалених точок Києва. Її висота становить 102 метри, що вище американської Статуї Свободи.

«Батьківщина-мати» частина Музею Великої Вітчизняної війни. Весь комплекс займає площу в 20 гектар. У нього, крім металевої статуї, входять музей Великої Вітчизняної Війни (розташований прямо під статуєю), чаша «Вогонь Слави», Алея міст-героїв, майданчик військової техніки часів Великої Вітчизняної війни, і безліч скульптурних композицій.

Адреса: вул. Лаврська, 24

 

 

 

Парк Київська Русь

«Парк Київська Русь» − Центр культури та історії Древньої Русі - це унікальний за своєю суттю та масштабністю проект, який не має аналогів у всьому світі. Вперше за всю історію людства відтворюється та будується архітектурний образ середньовічного міста − Стародавнього Києва V-XIII ст. − в його історичних розмірах та створюється атмосфера великої імперії Київська Русь. Реалізується проект в Україні, у Київській області (34 км від Києва, с. Копачів).

Автор і ідеолог проекту - Президент благодійної організації «Слов'янський фонд» Володимир Янченко.

www.parkkyivrus.com

 

 

 

Музей народної архітектури та побуту «Пирогово»

Музей «Пирогово» це архітектурно-ландшафтний комплекс під відкритим небом. На площі більше 150 гектарів представлені всі історико-етнографічні райони України. Понад 300 пам'ятників народної архітектури XVI-XX століть було завезено сюди з різних регіонів України.

Територія розбита на сектори за тимчасовим і територіальним принципами. Представлені експонати знайомлять відвідувачів з архітектурою українських сіл, селянським побутом і народною творчістю українців.

Адреса: вул. Червонопрапорна, 1

 

 

 

Музей Авіації

На майданчику в 15 гектарів представлені зразки цивільної, транспортної, військової і навіть військово-морської авіації. Крім літаків і вертольотів тут є і засоби боротьби з повітряними цілями.

Джерелами постійного поповнення експонатного ряду музею стали аеродроми, на яких збереглися списані борти - історичні свідчення розвитку вітчизняної авіації. Ці машини були приведені в стан експозиції зусиллями підприємств українського авіапрому, після чого зайняли своє місце на майданчику в музеї.

Адреса: вул. Медова, 1