Найближчі готелі


VIKEY vital energy

Адреса: с. Софіївська Борщагівка, вул. Соборна (Леніна), 13-Д
Тел.: +38 (044) 503-46-91
         +38 (093) 448-87-98
         +38 (067) 559-45-56
www.vikey-club.com
 

Номерний фонд: 12 номерів
Ціни за номер: від 990 грн. за добу
Відстань: 15 хв. їзди до «КиївЕкспоПлази»«Vikey» - це сучасний Готельно-оздоровчий комплекс європейського типу, яка радить високим стандартам обслуговування, де представлений широкий спектр додаткових послуг.

«Vikey» - унікальне місце, де Ви зможете зупинитися під час подорожі або ділової поїздки. Поєднання сучасного стилю, затишку і доброзичливість персоналу створюють особливу атмосферу комфортного проживання в готелі «Vikey».
 
Інфраструктура комплексу включає:

Готель - сучасний комфортабельний готель, що відповідає категорії 4 зірки, в інтер'єрі готелю дизайнери втілили свої найвдаліші розробки. Один з основних принципів готелю - турбота про навколишнє середовище і здоров'я гостей. А це не тільки використання екологічно чистих матеріалів для обробки. Вода, і їжа тільки екологічно чисті і здорові.

Ресторан - великий вибір страв, дієтичне меню, харчування для дітей-всі страви розроблені кращими шеф-кухарями спільно з дієтологами.

Конференц-сервіс - конференц-зал на 120 чоловік, комфортабельні кабінети для переговорів, виставковий зал.

SPA-справжня лазня на дровах, масажний кабінет, унікальна соляна кімната

Медичний центр - консультації лікарів: дієтолога, фізіотерапевта. Унікальна комплексна киснева-терапія: барокамера і кисневі напої. Застосовуються запатентовані методики немедикаментозного лікування різних хвороб, в тому числі зайвої ваги і діабету.

Магазин і аптека «Здоров'я» - натуральні гомеопатичні препарати, вітаміни, мінерали, дієтичні і діабетичні продукти; системи очищення води.

Залишити свій коментар

Введіть Ваше ім`я:

Вкажіть Ваш Email:

Введіть Ваш коментар:

CAPTCHA