Конференції від 50 до 550 осіб

Втомилися шукати конференц-зали по всьому Києву? Плануєте провести кілька заходів одночасно? Не можете знайти зал на 500 чоловік?
Тоді ми можемо співпрацювати!
 
 
 
 
«КиївЕкспоПлаза» - ідеальний майданчик для проведення конференцій, семінарів, тренінгів від 50 до 500 чоловік! Кожен місяць ми проводимо акції і пропонуємо спеціальні ціни на оренду конференц-залів. Розсадка слухачів в конференц залах можлива будь-яка, за побажанням замовника
 
 
 
 
 
Кількість конференц-залів 10 шт.
Загальна місткість 1 000 осіб
Максимальна місткість однієї конференц-залу 500 осіб
 
 
 
 
 
Десять конференц-залів виставкового центру «КиївЕкспоПлаза» легко трансформуються за допомогою мобільних перегородок на невеликі аудиторії місткістю від 15 до 80 осіб або у великій конгрес-хол на 500 посадочних місць. Розстановка меблів в конференц-залах змінюється в залежності від формату заходу: театр, клас, круглий стіл. З нами працюють такі компанії, як: «Євроіндекс», «Тих Експо», LMT, «Київський клуб підприємців», «Асоціація івенторів України», МАМІ, Оріфлейм, Аmway, L'Oreal, київські телеканали, IT-компанії та низка інших організацій.
 
 
 
 
 
Переваги конференц-залів для організаторів конференцій в ВЦ «КиївЕкспоПлаза»:
 
 
 
Мобільність і гнучкість у використанні
Простір конференц-залів може легко (як конструктор Lego) моделюватися під індивідуальне певний формат.
 
 
 
Додаткова площа
Виставкова площа дозволяє організувати експозицію, місце для переговорів, а також кава-паузу, обід або фуршет для учасників в безпосередній близькості до конференц-залів.
 
 
 
Технічна база
В аудиторіях передбачено мінімальне проникнення денного світла. Кожен конференц-зал оснащений сучасним звукопідсилювальним і презентаційним обладнанням. Є спеціальні кабінки для синхронного перекладу.
 
 
 
Клімат-контроль
Комфортний температурний режим в конференц-залах забезпечить автономна система кондиціонування, обігріву та вентиляції.
 
 
 
Наявність поруч комфортабельних і недорогих готелів
У 5-10 хвилинах їзди від виставкового центру «КиївЕкспоПлаза» розташовані 8 готелів категорії 2, 3, 4 зірки. Загальний номерний фонд цих готелів становить 573 номери. Детальну інформацію про ціни на готелі, їх номерному фонді і місце розташування можна подивитися в розділі "Готелі".
 
 
 
 
З детальною інформацією про конференц-залах можна ознайомитися в розділі "Конференц зали".

 

Лариса Стасюк
Тел.: (044) 227-07-17
E-mail: stasiuk@expoplaza.kiev.ua