Конференц зали

 

«КиївЕкспоПлаза» — універсальне рішення для проведення ділових заходів

 

 

 

 

 

Конференц зали «КиївЕкспоПлаза» для проведення конференцій та семінарів

 
Виставковий центр «КиївЕкспоПлаза» привітно відчинив свої двері в 2003 році і являє собою прекрасне місце для проведення заходу будь-якої складності. З моменту відкриття нами з успіхом були організовані безліч різних заходів.
 
«КиївЕкспоПлаза» - це не просто виставковий центр. До його складу входить 3 сучасних конференц зали для проведення різного роду заходів, які обладнані автономною системою клімат-контролю, також в аудиторіях предусмотренно мінімальне проникнення денного світла, звукоізоляція, можливість розміщення банерів і плакатів. Додаткова виставкова площа, в безпосередній близькості до конференц-залу, дозволяє організувати невелику експозицію, місце для переговорів, а також обід або фуршет для учасників.
 
Ми пропонуємо киянам та гостям Києва послугу оренди конференц залів. Саме у нас Ви можете підібрати відповідний зал для проведення конференції будь-якого масштабу.
 
Для масштабних урочистих і ділових заходів в нашому виставковому центрі є можливість організувати (шляхом об'єднання) великий конференц зал, що вміщає до 400 осіб, загальною площею 374 кв.м. Така можливість об'єднання залів (у різних варіаціях) може стати в нагоді при проведенні з'їздів, зборів, круглих столів та інших великих заходів.
 
Для заходів середнього і малого формату (наради, презентації, зустрічі, тренінги, ділові ігри) Ви можете підібрати необхідний за розміром окремий конференц зал, який дозволить провести його з достатнім рівнем комфорту.
 
Важливою особливістю наших конференц залів є гнучкість. Тільки у нас Ви зможете підібрати інший за розміром зал в тому випадку, якщо Ваш захід виросло (або зменшилася) в розмірах. При цьому захід пройде в заздалегідь запланованому місці (в «КиївЕкспоПлаза») і Вам не потрібно буде терміново сповіщати про зміну місця проведення всіх ваших учасників. Це дозволить грамотно і бережливо витрачати кошти і при будь зміні обстановки «зберегти обличчя» перед вашими учасниками.
 
В арсеналі виставкового центру є професійне звукове обладнання, системи звукопідсилення, відео-презентаційна апаратура, яка за бажанням замовника може бути встановлена в обраному конференц залі.
 
Проведення будь-яких конференцій та семінарів на базі виставкового центру КиївЕкспоПлаза може супроводжуватися технічною підтримкою фахівців виставкового центру, тобто Вам більше не потрібно переживати про те, де дістати необхідне обладнання для презентації та про технічні проблеми під час заходу.
 
Нижче Ви можете детально ознайомитися з характеристиками та фотографіями конференц залів. Схема конференц залів кожного павільйону розташована в розділі Технічні характеристики ВЦ.
 
Вартість оренди залу для конференцій визначається залежно від часу та умов проведення Вашого заходу.
 
Час оренди може бути абсолютно різним. Ви можете вибирати оренду на один або кілька днів, половину дня, а також зручний погодинної тариф.
 
Ми завжди намагаємося надавати хороші і гнучкі умови для проведення бізнес-заходів будь-якого формату і статусу!
 
 
 
Ресторанне обслуговування конференцій і семінарів
 
Виставковим центром також організовується ресторанне обслуговування для будь-яких заходів, що проводяться на нашій базі. Кава-брейк, комплексний обід, фуршет або банкет вигідно доповнять бізнес-захід будь-якого масштабу.
 
 
 
Правильний вибір місця - запорука успішного заходу!
   
Конференц зала

Площа, кв. м

Розстановка стільців вигляді "театру"
(осіб)
Розстановка стільців вигляді "класу"
(осіб)
Фотографії

ПАВИЛЬЙОН №1

Конференц зала №1 86 80 30

Конференц зала №2 144 154 40

Конференц зала №3 144 154 40

Об'єднані конференц зали без мобільних перегородок

Конференц зала №1+2 210 300 120

Конференц зала №1+2+3 330 400 200

З питань оренди конференц-зал звертайтеся у сектор планування і продажу:

 Лариса Стасюк
 Teл.: +38 (044) 227-07-17
 E-mail: stasiuk(at)expoplaza.kiev.ua