• 15 готелів поруч з виставкою
    від 150 гривень за добу
  • Ресторан для ділових і корпоративних заходів
    Бенкетна зала до 250 чоловік, корпоратив у павільйоні
  • Новини про виставки
    Анонси, релізи, статті, поради учасникам і відвідувачам
0 1 2

Реклама

«Почни розмовляти, і тебе побачать»

Скористайтеся рекламними площинами виставкового центру «КиївЕкспоПлаза»
і вас побачать 100 тисяч відвідувачів за півроку

 

Виставки - ефективний інструмент просування товарів і послуг Вашої компанії, саме тому виставковий центр «КиївЕкспоПлаза» пропонує широкий спектр рекламних можливостей, прийнятних для всіх учасників виставкового процесу.

 

Якщо Ви плануєте рекламну компанію в Інтернеті, пропонуємо розширити свою цільову аудиторію за допомогою розміщення реклами на сайті виставкового центру «КиївЕкспоПлаза». Кількість відвідувачів сайта постійно зростає. Кожного дня сайт відвідує більше 600 осіб. 

Реклама
на сайті
Під час проведення виставок Ваша реклама може бути розміщена на білл-бордах і сіті-лайтах, що розташовані на відкритому майданчику виставкового центру і біля входу до павільйону. Реклама
на
білл-бордах і сіті-лайтах
Привернути увагу відвідувачів і учасників на виставках можливо за допомогою рекламних баннерів на зовнішніх носіях ВЦ «КиївЕкспоПлаза», а саме на площинах забору і павільйону. Реклама на період проведення виставки

Для компаній, які зацікавлені у довгостроковому співробітництві та постійному інформуванні відвідувачів і учасників виставок щодо своїх послуг, ми пропонуємо розміщення довгострокової реклами на інформаційних носіях виставкового центру - це ефективне вкладання інвестицій за мінімальні кошти. Спеціально підготовлені рекламні площини для баннереів, розташовані на відкритому майданчику у центральних місцях масового проходу відвідувачів.

Довгострокова реклами на виставках

 

 

Виставки - це довгострокова гарантія Вашого успіху.

Використовуйте рекламні можливості «КиївЕкспоПлази» максимально ефективно!